معرفی محصولات

معرفی محصولات

عوامل بسیاری در یک واحد تولیدی جهت  افزایش تولید و کسب حداکثر سود دهی تاثیر گذار می باشند. یکی از این موارد، عمر سرویس دهی بیرینگ به عنوان یکی از قطعات بسیار حساس در ماشین آلات دوار می باشد. طیف گسترده ای از بیرینگ ها، مجموعه بیرینگ ها و هوزینگ ها از لحاظ نوع، ابعاد و طرح  بر اساس کاربرد جهت صنایع مختلف طراحی و تولید می گردند. کیفیت این قطعات به همراه استفاده صحیح از روش های تاثیر گذار بر کسب حداکثر عمر بیرینگ می تواند از خرابی زود هنگام بیرینگ ها جلوگیری کرده و نهایتا باعث کاهش توقفات پیش بینی نشده ماشین آلات و هزینه های تعمیرات و نگهداری گردد.

شرکت پیشرو صنعت روانگرد علاوه بر تامین بیرینگ های اصل، مشاوره رایگان و خدمات فنی به مشترایان خود ارائه میدهد که امکان آشنایی با  تجهیزات و ابزار آلات مورد نیاز  جهت کسب حداکثر عمر سرویس دهی بیرینگ را میسر می کند و همچنین آموزش های تخصصی برای پرسنل فنی، تعمیرات و نگهداری با موارد فنی مربوطه نیز ارائه می گردد.

image A

همانطور که اشاره شد هر بیرینگ عمر سرویس دهی معینی دارد ولیکن تحقیقات نشان داده است که به دلایل مختلف بیرینگ ها به این عمر دست نمی یابند.

IMAGE B

مهمترین مراحلی که تاثیر بسزائی بر روی عمر بیرینگ دارند، نصب بیرینگ، روانکاری، هم راستاسازی، پایش وضعیت و بیرون آوردن بیرینگ می باشند. با بکار بردن روش های صحیح و استفاده از ابزار آلات مناسب در هر کدام از این مراحل می توان از خرابی زود هنگام بیرینگ ها جلوگیری کرد که مسلما باعث افزایش تولید و بهره وری کارخانه خواهد گردید.  شرکت پیشرو صنعت روانگرد به عنوان یک شرکت فنی مهندسی می تواند علاوه بر تامین تجهیزات مربوط به موارد نام برده شده، مشاوره فنی و خدمات آموزشی مورد نیاز را نیز به مشتریان خود ارائه دهد.

 

حدود 16% خرابی زود هنگام بیرینگ ها به علت نصب نامناسب و عدم آشنائی با ابزارآلات تعمیرات و نگهداری مناسب جهت نصب می باشد. جهت نصب و درآوردن صحیح بیرینگ ها بصورت انفرادی ابزارآلات مکانیکی، هیدرولیکی و روش های حرارتی نیاز می باشند، دامنه وسیعی از این ابزارالات و تجهیزات جهت براورد این منظور بصورت آسان، سریع و مقرون به صرفه همراه با آموزش های فنی توسط شرکت پیشرو صنعت روانگرد به مشتریان ارائه می گردد.

 

IMAGE C

36% خرابی زود هنگام بیرینگ های بدون آب بند به علت انتخاب نامناسب یا کمبود روانکار می باشد که نهایتا منجر به خرابی بیرینگ ها قبل از عمر سرویس دهی معین آن می گردد. بدلیل اینکه بیرینگ ها در ماشین آلات حداقل دسترسی را دارند، عدم توجه به روانکاری این قطعه سبب بروز مشکل در سیستم می گردد. بنابراین با استفاده از روانکارهای مناسب، ابزارآلات و تکنیک های SKF جهت روانکاری تامین شده توسط شرکت پیشرو صنعت روانگرد می توان توقف بینی نشده ماشین الات را به حداقل رساند.

 

IMAGE D

بیرینگ به عنوان یک قطعه دقیق و حساس در صورتی بصورت موثر کار می کند که هم بیرینگ و هم روانکار در مقابل آلودگی ها ایزوله شده باشند. از آنجائیکه درصد کمی از بیرینگ ها بصورت آب بند شده مورد استفاده قرار می گیرند حدود 14% خرابی زود هنگام بیرینگ ها به علت مشکلات ناشی از آلودگی ها برای بیرینگ های بدون آب بند می باشند. این شرکت می تواند سیستم های آب بندی SKF را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

 

IMAGE E

زمانیکه ماشین آلات تحت بار اضافی قرار می گیرند، سرویس نامناسب یا عدم سرویس در زمان لازم، منجر به آسیب به بیرینگ میگردد، که 34% خرابی زودهنگام بیرینگ ها به علت فوق و خستگی بیرینگ می باشد. شرکت پیشرو صنعت روانگرد با ارائه مشاوره های فنی و تامین تجهیزات پایش وضعیت SKF می تواند به مشتریان  کمک کند تا  علائم ناشی از تحت فشار بودن بیرینگ را آنالیز کرده و جهت رفع آن و  نهایتا ازخرابی های ناگهانی و پیش بینی نشده ماشین آلات جلوگیری کنند.

 

IMAGE F

 

k231

 

بیرینگ ها، مجموعه بیرینگ ها و هوزینگ ها
Untitled-1-1

                                                               روانکارها و سیستم های روانکار       ابزار آلات پایش وضعیت         ابزار آلات تعمیر و نگهداری

oo1oo1

                                                                              تجهیزات انتقال نیرو                                                  آب بند ها